Forbes, negocieri avansate cu Adevărul

text
tipareste

(P) Vrei sa protejezi incasarile in EUR si USD din export impotriva fluctuatiilor nefavorabile ale cursului de schimb?

Adevărul Holding este în negocieri avansate pentru a aduce în România revista Forbes. Anunţul a fost făcut chiar de Dinu Patriciu, proprietarul Adevărul Holding, la conferinţa de presă pentru lansarea Adevărul Top 500 miliardari.

Deocamdată, Adevărul a obţinut de la Forbes doar dreptul de a publica în Top 500 miliardari, clasamentul celor mai bogaţi oameni din lume făcut de celebra publicaţie.

Print Friendly
text
tipareste

2 comentarii:

  1. Inainte de Patriciu am spus eu, pe 27 Septembrie, pe blog-ul meu. Am reluat si pe blog-ul lui Tolontan, de curand. N-a dat nimeni atentie. Nu stiu de ce sunteti asa de naivi, stiam exact de la top managementul Forbes, pentru ca am si eu negocieri deschise cu ei. Da, concurez cu Dinu Patriciu pe licenta Forbes. E atat de greu de crezut? Se pare ca totusi el o va lua. Eu ma duc la New York sa iau alta licenta, cliar mai mare decat Forbes.

Adauga comentariu

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Comentariile se supun acestor reguli interne.