Skip to main content
LIVE: LIVE. Dragoş Pătraru deschide noul Studio Paginademedia.ro. Totul despre Starea Naţiei (iar) la TVR. În direct simultan pe Facebook, Youtube şi TikTok

Virgil Ianţu, în spatele lui Suleyman şi după plecarea de la Kanal D

 

Publicitate

ACTUALIZARE. Kanal D a scos imaginea cu Virgil Ianţu de pe contul de Facebook. În locul acesteia, este o imagine cu Mădălin Ionescu şi Andreea Mantea, prezentatorii WowBiz.

Suleyman Magnificul şi Virgil Ianţu sunt împreună într-o ilustraţie de promovare a serialului şi după ce vedeta a plecat de la Kanal D.

Pe contul de Facebook al Kanal D, în colaj apare Suleyman în prim plan şi Virgil Ianţu imediat în spate.

Contactat de Paginademedia.ro, Virgil Ianţu a declarat că imaginea lui este folosită ilegal.

Virgil Ianţu, pentru Paginademedia.ro:

"Eu nu mai am niciun contract cu Kanal D. Dacă ei îmi folosesc imaginea, o fac ilegal. Avocatul meu, Mădălin Niculeasa, se ocupă de aspectele legale."

Reprezentanţii Kanal D nu au comentat situaţia.

Virgil Ianţu s-a despărţit de Kanal D la începutul anului, după cum Paginademedia.ro a scris aici.

Vedeţi interviul video acordat Paginademedia.ro de Virgil Ianţu, AICI.

Citeşte si:

Autor: Petrişor Obae petrisor.obaepaginademedia.ro
viewscnt

Comentarii

  • Robon Robon
    A fost scos din poze
    Probabil e supărat ca a fost pus lângă Mădălin Ionescu care i-a luat pâinea de la gura (spunând el la paginademedia TV) insa nu, nu Wow Biz i-a luat locul ci Roata Norocului.
  • 1q 1q
    auzi bre, virgile, dupa ce ti-au bagat in poponet o gramada de euroi, pt un show ce nu facea rating, un ultim lucru decent ar fi sa la atragi atentia sa nu-ti mai foloseasca imaginea, inainte de a ii ameninta cu avocatul. dar decenta e ceva abstract pt unul care era platit bine (poate si meritat),dar pt audiente slabe !
  • mihaleaS mihaleaS
    Esti fantastic, Petrisor! pot sa zic doar ca ai o monitorizare brici:)

Trimite un comentariu

sus