Skip to main content

Unul dintre finaliştii primului sezon de Românii au talent, la X Factor. Diseară

Narcis Ianău când a participat la Românii au talent. Foto: Pro TV

După ce a fost aproape să câştige Românii au talent, Narcis Ianău va apărea la X-Factor. Unul dintre finaliştii primului sezon de Românii au talent va cânta astăzi, 24 septembrie, în show-ul Antenei 1.

Publicitate

Ianău va interpreta o melodie clasică, în faţa juraţilor Delia, Florin Ristei, Loredana şi Ştefan Bănică.

FOTO. Narcis Ianău pe scena X Factor

Narcis Ianău, finalist la Românii au talent

Narcis Ianău s-a remarcat în primul sezon al show-ului Românii au talent, care se difuzează pe Pro TV.

Ianău a fost finalist în 2011, când i-a impresionat pe juraţi cu muzica sa de operă. În finală a cântat un fragment din „Fantoma de la Operă”. El a terminat concursul pe locul secund, adunând 24,40% din voturile publicului.

Primul sezon al show-ului Românii au talent a fost câştigat de Adrian Ţuţu.